Producenci
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO 8G LHR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3070 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 5888 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1845 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 14 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Ilość gniazd | 2 |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 4.0 |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Pobór mocy | 240 W |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,46 kg |
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 323 mm |
| Wydajność | |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,29 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |