Producenci
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti 8GB GAMING X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Taktowanie procesora | 2655 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4060 Ti |
| Rdzenie CUDA | 4352 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2640 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Pamięć | |
| Przepustowość pamięci | 18 GB/s |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Konstrukcja | |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Podświetlenie | Tak |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX FAN 5.0 |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Pobór mocy | 160 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 661 mm |
| Waga produktu | 247 g |
| Wydajność | |
| NVIDIA DLSS 3 | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,11 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
Gwarancja 36 miesięcy