Producenci
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 3X E 12GB OC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2520 MHz |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2505 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA | 5888 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4070 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 21 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 4.0 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Moc | |
| Pobór mocy | 200 W |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 308 g |
| Szerokość produktu | 308 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,16 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.2a |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość DisplayPort | 3 |