Producenci
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16GB SUPRIM X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 10240 |
| Taktowanie procesora | 2655 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4080 SUPER |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2640 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Przepustowość pamięci | 23 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary Srebrny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX FAN 5.0 |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Pobór mocy | 320 W |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 336 mm |
| Waga produktu | 2,37 kg |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,57 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 1.2a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
Gwarancja 36 miesięcy