Producenci
Karta graficzna MSI GeForce RTX 5070 12GB VENTUS 3X OC (V532-001R)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 2542 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5070 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Przepustowość pamięci | 28 GB/s |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX FAN 5.0 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Pobór mocy | 250 W |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 302 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,44 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące