Producenci
Karta graficzna Palit GeForce RTX 3060 StormX 12GB (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3060 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1777 Mhz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Taktowanie procesora | 1320 Mhz |
| Rdzenie CUDA | 3584 |
| Pamięć | |
| Przepustowość pamięci | 360 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 15 Gbit/s |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Konstrukcja | |
| Kolor podświetlenia | Niebieski Czerwony Zielony |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Ilość gniazd | 2 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie | Tak |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Pobór mocy | 170 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| PhysX | Tak |
| NVIDIA GameStream | Tak |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| HDCP | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
| Wysokość opakowania | 57 mm |
| Głębokość opakowania | 181 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość DisplayPort | 3 |