Producenci
Karta graficzna Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB GDDR6
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Technologia CUDA | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4060 Ti |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2535 MHz |
| Rdzenie CUDA | 4352 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Przepustowość pamięci | 288 GB/s |
| Prędkość zegara pamięci | 2310 MHz |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Pobór mocy | 650 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 49,7 mm |
| Wysokość produktu | 114,9 mm |
| Głębokość produktu | 249,9 mm |
| Wydajność | |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Ilość portów HDMI | 1 |