Producenci
Karta graficzna Palit GeForce RTX 4090 GameRock 24GB GDDR6X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Taktowanie procesora | 2235 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2520 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4090 |
| Rdzenie CUDA | 16384 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć | |
| Przepustowość pamięci | 1008 GB/s |
| Magistrala pamięci | 384 bit |
| Pamięć karty graficznej | 24 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Szybkość przesyłania danych | 21 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość gniazd | 3,5 |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 1000 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Pobór mocy | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 137,5 mm |
| Długość produktu | 329,4 mm |
| Głębokość produktu | 71,5 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| NVIDIA GameStream | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| PhysX | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość opakowania | 460 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
Gwarancja 36 miesięcy