Producenci
Karta graficzna RX 6750 XT MECH 2X 12G OC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2618 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Taktowanie procesora | 2512 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor graficzny | Radeon RX 6750 XT |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Procesor strumieniowy | 2560 |
| Pamięć | |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość wspornika | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Podświetlenie | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 250 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 249 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Waga produktu | 932 g |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dane opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,41 kg |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie montować i nie demontować bez odpowiedniej ochrony. Unikać bezpośredniego kontaktu z płynami wewnątrz urządzenia. Po zużyciu produkt należy oddać do punktu utylizacji elektroodpadów. |
Gwarancja 36 miesięcy