Producenci
Karta pamięci ADATA AUSDX64GUII3CL10-CA1 (64GB; Class 10; Adapter)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Prędkość odczytu z nośnika | 275 MB/s |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Typ pamięci wewnętrznej | UHS-II |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Prędkość zapisu nośnika | 155 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Cechy | |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporne na zakłócenia Odporny na wstrząsy Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny Złoto |
| Moc | |
| Napięcie pamięci | 2.7 3.6 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 0,25 g |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,25 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 15 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 117 mm |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk kartonu zbiorczego | 80 szt. |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 20 cm |
| W opakowaniu zbiorczym waga brutto | 1,92 kg |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 33 cm |
| Główna długość kartonu | 40,2 cm |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 27467,34 cm³ |