Producenci
Karta pamięci Kingston Canvas Go Plus SDG4/512GB (512GB; Class U3, V30; Karta pamięci)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Typ karty flesza | SDXC |
| Pojemność | 512 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 160 MB/s |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Prędkość odczytu z nośnika | 200 MB/s |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Obsługiwane systemy plików | exFAT |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenie przed zapisem | Tak |
| Moc | |
| Napięcie pamięci | 3.3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,3 g |
| Szerokość produktu | 32 mm |
| Wysokość produktu | 2,1 mm |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 5,59 mm |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 114,3 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 369 g |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 120,7 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 94 mm |
Gwarancja Wieczysta