Producenci
Karta sieciowa APC AP9630
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTPS, HTTP, Telnet, SMTP, TCP/IP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100BaseT(X) |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 159 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 340 g |
| Wysokość opakowania | 51 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs hosta | SmartSlot |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Typ produktu | Network management card |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |