Producenci
Karta sieciowa Akyga AK-AD-31 (RJ-45, USB 3.0; 1x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 44,8 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Sieć | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50,3 g |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 24 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie nie jest wodoodporne – unikać kontaktu z wodą. Nie otwierać obudowy urządzenia. Przechowywać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące