Producenci
Karta sieciowa Asus PCE-AX3000 WiFi 6 802.11ax, Bluetooth 5, Dual Band, 160MHz, WPA3, OFDMA , MU-MIMO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | PC |
| Wewnętrzny | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Antena | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 80 g |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.11g |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 3000 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Tak |
| Przepustowość (pierwsza) | 2,4 GHz |
| Pełny dupleks | Tak |
| Przepustowość (druga) | 5 GHz |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 10 Home Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 Education Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Pro x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Interfejs | WLAN / Bluetooth |
| wersja PCI | 1.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość anten | 2 |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne i nie powinien być wyrzucany do zwykłego śmietnika. Unikać kontaktu z cieczami. W przypadku zalania, produkt może ulec uszkodzeniu. Należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów elektronicznych. |
Gwarancja 36 miesięcy