Producenci
Karta sieciowa CUDY PE25
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Działanie Prędkość Link |
| Wewnętrzny | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 376212 h |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 1,6 mm |
| Szerokość produktu | 71,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Pełny dupleks | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T 1000BASE-TX |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125 |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.3az IEEE 802.3 IEEE 802.3bz IEEE 802.3ab |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 7 Windows 10 Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 Windows Server 2012 |
| Dane opakowania | |
| Szyna niskoprofilowa | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Rozmiar karty PCI | Pełna wysokość (nisko profilowy) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs | Ethernet |
| Pozostałe funkcje | |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące