Producenci
Karta sieciowa CUDY WU650 AC650 USB 2.0 Nano
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Moc | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 15,8 mm |
| Waga produktu | 3 g |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11g IEEE 802.11a |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK WEP WPA2-PSK WPA2 WPA |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 433 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 433 Mbit/s 200 |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5,8 GHz |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Windows 8.1 Windows 10 Windows 7 Windows 8 Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.15 Catalina |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | USB |
| Format złącza USB | Prosty |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia. Przechowywać z dala od dzieci. Urządzenie nie jest wodoodporne – unikać kontaktu z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące