Producenci
Karta sieciowa CyberPower RMCARD205 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Typ produktu | Karta zarządzania siecią |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 38 g |
| Szerokość produktu | 54 mm |
| Głębokość produktu | 76,5 mm |
| Wysokość produktu | 36,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Wydajność | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Syslog | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/v6, SNMPv1/v3, HTTP/HTTPs, TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, DNS, SMTP, SSH, SSL, TLS, Telnet, FTP, and Syslog |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Wysokość opakowania | 58 mm |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Szerokość opakowania | 168 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Seryjny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS CE |
| Porty i interfejsy | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Typ interfejsu | RJ-45 |
| Technologia okablowania | 10/100 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 3 miesiące