Producenci
Karta sieciowa Lanberg N300 NC-0300-WI (USB 2.0, Złącze anteny WiFi) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Antena | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Moc | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 6,65 mm |
| Szerokość produktu | 29,2 mm |
| Głębokość produktu | 17,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11k IEEE 802.11e IEEE 802.11i |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2400 Mbit/s |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość anten | 2 |
| Współczynnik wzmocnienia | 2 dBi |
Gwarancja 24 miesiące