Producenci
Karta sieciowa NETGEAR A6100-100PES (USB)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8 g |
| Wysokość produktu | 8,1 mm |
| Szerokość produktu | 36,1 mm |
| Głębokość produktu | 18,4 mm |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11ac IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11a |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 150 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 433 Mbit/s |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | USB |
| Pozostałe funkcje | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Rękojmia 24 miesiące