Producenci
Karta sieciowa NETGEAR (USB 2.0, USB 3.0)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Nie |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Moc | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 28 g |
| Szerokość produktu | 31,4 mm |
| Wysokość produktu | 14,4 mm |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 867 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows Vista Windows 10 Windows XP Windows 8 Windows 7 |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | USB |
| Pozostałe funkcje | |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |