Producenci
Karta sieciowa PCI Express Gigabit Intellinet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | PC |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Waga produktu | 108,3 g |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.3 IEEE 802.1p IEEE 802.3ab IEEE 802.1Q |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Pełny dupleks | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs | Ethernet |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Szybkość transmisji danych | 10/100/1000 Mbit/s |
| Link/act led | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 36 miesięcy