Producenci
Karta sieciowa TP-LINK Archer T4E (PCI-E)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS CE |
| Konstrukcja | |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Antena | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Moc nadawcza (CE) | 23 dBm |
| Moc nadawcza (FCC) | 24 dBm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Głębokość produktu | 115,2 mm |
| Szerokość produktu | 120,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Przepustowość (druga) | 5 GHz |
| Przepustowość (pierwsza) | 2,4 GHz |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s 11 867 Mbit/s 54 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK 802.1x RADIUS 128-bit WEP WPA 64-bit WEP WPA-PSK WPA2 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Modulacja | DQPSK 64-QAM OFDM CCK DBPSK 16-QAM 256-QAM |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows XP Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows XP Home x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Education x64 Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Education Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 |
| Dane opakowania | |
| Szyna niskoprofilowa | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 207 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość opakowania | 42 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | WLAN |
| Rozmiar karty PCI | Połowa wysokości (niskoprofilowe) |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Brak konfliktów | Tak |
| Zakres mocy transmitowania | 59,5 - 92 dBmW |
| Ilość anten | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące