Producenci
Karta sieciowa TP-LINK Archer TX10E Wi-Fi 6 AX900
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Antena | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 120,8 mm |
| Wysokość produktu | 20,9 mm |
| Głębokość produktu | 78,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Bluetooth | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WEP WPA2-PSK WPA3-Personal WPA2 WPA-PSK WPA3-Enterprise |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.11ac |
| Modulacja | 16-QAM OFDM 64-QAM CCK DBPSK DQPSK 1024-QAM |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 x64 |
Gwarancja 36 miesięcy