Producenci
Karta sieciowa TP-LINK TBE550E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Antena | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120,8 mm |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Szerokość produktu | 95,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 7 (802.11be) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 WPA2-PSK WPA-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11be IEEE 802.11g |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 9300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs | WLAN / Bluetooth |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. Nie wolno wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
Gwarancja 36 miesięcy