Producenci
Karta sieciowa Tenda W311MI WiFi 6 AX300 (USB 2.0)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 7,7 mm |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK WPA WEP |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 150 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 150 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość pasma | 2,4 GHz |
| Wymagania systemowe | |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 64 MB |
| Minimalnie wymagany procesor | 733MHz |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | WLAN |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba kanałów | 11 kan. |
| Link/act led | Tak |
| Współczynnik wzmocnienia | 3 dBi |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem. Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
Gwarancja 36 miesięcy