Producenci
Karta sieciowa USB CLUB3D CAC-1420 (USB 3.2 Gen1 Type A to RJ45 2.5Gbps Adapter)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 21 g |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2500 Mbit/s |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 51 g |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs | Ethernet |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,215 m |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące