Producenci
Kasa fiskalna Posnet Bingo XL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Stawki VAT | 7 (A...G) |
| Opakowania | 16 |
| Opisy wpłat / wypłat | 10 |
| Typ mechanizmu drukującego | termiczny, "easy load" |
| Liczba znaków w wierszu | 40 |
| Liczba PLU | 8000 |
| Formy płatności | 8 (w tym 4 waluty) |
| Opisy towarów | brak |
| Szerokość papieru | 57 mm |
| Nazwa towarów | 40 znaków |
| Rabaty / narzuty | 8 |
| Obsługa błędów | 10 |
| Długość rolki papieru | 30 m |
| Dodatkowe kody kreskowe | brak |
| Rabaty czasowe | brak |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Szybkość wydruku | 16 linii/s |
| Bufor pozycji paragonowych | 10000 |
| Max. liczba kodów do PLU | brak |
| Jednostki miary | 5 |
| Akumulator | AGM 6V/1,2 Ah |
| Wyświetlacz operatora | LCD 2x16 alfanumeryczny, podświetlany (powiększony) |
| Wersja urządzenia | Kopia E |
| Zestawy towarów / wielopaki | brak |
| Klawisze skrótu | 15 |
| Port USB | 1 |
| Wyświetlacz klienta | numeryczny, LED 8 cyfr |
| Komunikacja z CRK | brak |
| Notatnik | brak |
| Grupy towarowe | 16 |
| Wymiary | 287 x 105 x 220 mm (szer. x wys. x dł.) |
| Eurofiskalizacja | możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro) |
| Kasjerzy | 8 |
| Formaty kodów ważonych | 10 |
| Masa | ~ 1,9 kg |