Producenci
Kasa fiskalna Posnet Mobile Online WiFi biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Max. liczba kodów do PLU | brak |
| Jednostki miary | 5 |
| Akumulator | Li-ion 7,4V/2150 mAh |
| Szybkość wydruku | 22 linie/s |
| Wersja urządzenia | Online |
| Zestawy towarów / wielopaki | brak |
| Klawisze skrótu | 10 |
| Port USB | 1 |
| Wyświetlacz operatora | LCD 2x16 alfanumeryczny, podświetlany |
| Pamięć chroniona | karta micro SD/micro SDHC - 4GB |
| Notatnik | brak |
| Grupy towarowe | 16 |
| Wymiary | 85,4 x 48,5 x 162 mm (szer. x wys. x dł.) |
| Wyświetlacz klienta | LCD 2x16 alfanumeryczny, podświetlany |
| Komunikacja z CRK | WiFi |
| Kasjerzy | 8 |
| Formaty kodów ważonych | 10 |
| Masa | ~ 410 g |
| Eurofiskalizacja | możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro) |
| Opakowania | 16 |
| Opisy wpłat / wypłat | 10 |
| Typ mechanizmu drukującego | termiczny, "drop in - wrzuć i drukuj" |
| Stawki VAT | 7 (A...G) |
| Formy płatności | 16 (w tym 8 walut) |
| Opisy towarów | brak |
| Liczba znaków w wierszu | 40 |
| Liczba PLU | 4000 |
| Nazwa towarów | 40 znaków |
| Rabaty / narzuty | 8 |
| Obsługa błędów | 10 |
| Szerokość papieru | 57 mm |
| Dodatkowe kody kreskowe | brak |
| Rabaty czasowe | brak |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Długość rolki papieru | 14 m |
| Bufor pozycji paragonowych | brak |