Producenci
Katadyn 8019946 filtr do wody Butelka filtrująca wodę Niebieski, Przezroczysty, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Biały Półprzezroczysty, Biały |
| Typ filtra wody | Butelka filtrująca wodę |
| Materiały | Włókno, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Wskaźnik wymiany wkładu | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Średnica | 7 cm |
| Waga produktu | 58 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Akcesoria | Hydrapak SoftFlask, EZ-Clean Membrane |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie stosować do gorących, wybuchowych lub trujących płynów. Produkt nie jest przeznaczony do przechowywania substancji niebezpiecznych ani chemikaliów. Zachować ostrożność przy nalewaniu wrzątku, może powodować oparzenia. |
Gwarancja 24 miesiące