Producenci
Kensington K33065WW słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Biuro/centrum telefoniczne USB Typu-A Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 335 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Pozostałe funkcje | |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 312 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 6,8 kg |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,6 kg |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Cechy dostawcy | |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
Gwarancja 24 miesiące