Producenci
Kensington K60627WW zapięcie do kabli Czarny, Metaliczny 1,8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Obsługa zamka | Resettable Combination |
| Cechy | |
| Typ przewodu | Coiled |
| Cechy zabiezpieczeń zapięcia kablowego | NanoSaver |
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Liczba kombinacji | 10000 |
| Najlepsze zastosowania | Laptop |
| Powłoka | Plastik |
| Typ zamka | Zamek szyfrowy |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ kotwy gniazda bezpieczeństwa | Nano |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Waga produktu | 86,1 g |
| Średnica przewodu | 3,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Dane logistyczne | |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2,5 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83014090 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,89 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 180 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 130 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 365 mm |
Gwarancja 24 miesiące