Producenci
Kensington K60629WW zapięcie do kabli Czarny, Metaliczny 1,8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ kotwy gniazda bezpieczeństwa | Nano |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Najlepsze zastosowania | Laptop |
| Powłoka | Plastik |
| Typ zamka | Zamek szyfrowy |
| Typ przewodu | Ultra |
| Liczba kombinacji | 10000 |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 6,5 mm |
| Waga produktu | 219 g |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 241,2 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 31 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83014090 |
Gwarancja 24 miesiące