Producenci
Kensington Przenośna stacja dokująca MD120U4 USB4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne | 5 - 20 V |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 22,9 mm |
| Głębokość produktu | 101 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 55% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Metal |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 123 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 43 g |
| Wysokość opakowania | 41 mm |
| Głębokość opakowania | 201 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Interfejs hosta | USB4 |
| Zasilanie USB | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość portów USB | 3 |
Gwarancja 24 miesiące