Producenci
Kensington Słuchawki nauszne H1000 USB-C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Poduszka pałąka na głowę | Tak |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 190 g |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza Volume - Wyciszenie Objętość + |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Szerokość opakowania | 182 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | VCCI WEEE RCM UKCA REACH RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,76 kg |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 1,31 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 197 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 263 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Mikrofon | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 300 - 5000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Maksymalna moc wejścia | 30 mW |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
Gwarancja 24 miesiące