Producenci
Kensington Słuchawki nauszne H2000 USB-C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przyciski operacyjne | Volume - Reject call Odtwarzaj/Pauza Wyciszenie Objętość + |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 182 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Poliuretan (PU) |
| Materiał końcówek uszu | Pianka |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 1,42 kg |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 225 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Mikrofon | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Czułość mikrofonu | -44 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon jednokierunkowy/mikrofon wszechkierunkowy |
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Maksymalna moc wejścia | 30 mW |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Cechy dostawcy | |
| Materiały | Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) Nylon Poliwęglan (PC) |
Gwarancja 24 miesiące