Producenci
Kensington USB-C Docking Station - EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zasilanie | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 325 g |
| Wysokość produktu | 30,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Sieć | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 158 mm |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 960 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C Prąd przemienny |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 12 miesięcy