Producenci
Kensington Uniwersalna blokada 3 w 1 z zamkiem szyfrowym do laptopa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kotwy gniazda bezpieczeństwa | Standardowy |
| Liczba kombinacji | 10000 |
| Typ przewodu | Standard |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Powłoka | Plastik |
| Typ zamka | Zamek szyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiały | Stal niestopowa |
| Najlepsze zastosowania | Laptop |
| Cechy zabiezpieczeń zapięcia kablowego | Kombinacja/Rejestracja poprzez klucz |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 15 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83014090 |
Gwarancja 24 miesiące