Producenci
Kensington Zabezpieczenie z czytnikiem linii papilarnych VeriMark™ Guard USB-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Interfejs | USB Typu-A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 40 g |
| Wysokość opakowania | 134 mm |
| Waga produktu | 40 g |
Gwarancja 24 miesiące