Producenci
Kensington Zestaw MicroSaver 2.0 do zabezpieczenia komputera i urządzeń peryferyjnych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Obsługa zamka | Standard Keyed |
| Cechy | |
| Materiały | Stal niestopowa |
| Zamykanie | Tak |
| Typ kotwy gniazda bezpieczeństwa | Standardowy |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Liczba dołączonych kluczy | 2 |
| Typ przewodu | Standard |
| Typ zamka | Klucz |
| Najlepsze zastosowania | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 370 g |
| Długość kabla | 2,44 m |
| Średnica przewodu | 6,4 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 178 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 178 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 390 g |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83014090 |
| Produkty na paletę (UE) | 750 szt. |
Gwarancja 24 miesiące