Producenci
Kensol KTM 10 kW + Szafa hydrauliczna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj sprężarki | Podwójny obrotowy |
| Model | Pompa ciepła monoblok |
| Kolor produktu | Szary |
| Czynnik chłodzący | R32 |
| System grzejący | Termo blok |
| Funkcje pompy grzewczej | Chłodzenie Grzanie |
| Przyłącze wodne | DN25 (GZ) |
| Moc | |
| Ilość faz | 3 |
| Napięcie | 380 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Maksymalna moc grzewcza | 10 kW |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1100 mm |
| Głębokość produktu | 475 mm |
| Waga produktu | 140 kg |
| Wysokość produktu | 985 mm |
| Wydajność | |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 55 dB |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Cicha praca | Tak |
| Wydajność chłodnicza (Tryb chłodzenia) | 2.80 - 8.20 kW |
| Zakres temperatury pracy | -30 - 43 °C |
| Pobór prądu (Tryb CWU) | 0.88 - 3.39 kW |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb grzania) | 1.39 - 4.68 kW |
| COP (Tryb grzania) | 4.30 - 4.90 kW |
| EER (Tryb chłodzenia) | 2.48 - 3.29 kW |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (CWU) | 15/55 °C |
| Pobór prądu (Tryb chłodzenia) | 0.85 - 3.31 kW |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb CWU) | 1.36 - 5.26 kW |
| Pobór prądu (Tryb grzania) | 0.90 - 3.02 kW |
| Wydajność grzewcza (Tryb CWU) | 3.52 - 10.50 kW |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (chłodzenie) | 12/7 °C |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb chłodzenia) | 1.32 - 5.13 kW |
| COP (Tryb CWU) | 3.1 - 4.0 kW |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (grzanie) | 30/35 °C |
| Wydajność grzewcza (Tryb grzania) | 4.4 - 13.0 kW |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Szafa hydrauliczna |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy