Producenci
Kensol Pompa ciepła monoblok KTM 17 kW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Czynnik chłodzący | R32 |
| Funkcje pompy grzewczej | Grzanie Chłodzenie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj sprężarki | Podwójny obrotowy |
| System grzejący | Termo blok |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Pompa ciepła monoblok |
| Przyłącze wodne | DN25 (GZ) |
| Moc | |
| Napięcie | 380 V |
| Maksymalna moc grzewcza | 17 kW |
| Ilość faz | 3 |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1330 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Szerokość produktu | 1050 mm |
| Waga produktu | 180 kg |
| Wydajność | |
| Pobór prądu (Tryb chłodzenia) | 1.39 - 5.14 kW |
| COP (Tryb CWU) | 3.1 - 4.0 kW |
| Cicha praca | Tak |
| Wydajność grzewcza (Tryb CWU) | 6.1 - 18.5 kW |
| Pobór prądu (Tryb CWU) | 1.53 - 5.97 kW |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (CWU) | 15/55 °C |
| EER (Tryb chłodzenia) | 2.84 - 3.40 kW |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 58 dB |
| Wydajność chłodnicza (Tryb chłodzenia) | 4.73 - 14.6 kW |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb CWU) | 2.37 - 9.26 kW |
| Zakres temperatury pracy | -30 - 43 °C |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb chłodzenia) | 2.16 - 7.97 kW |
| Pobór prądu (Tryb grzania) | 1.53 - 5.23 kW |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (chłodzenie) | 12/7 °C |
| COP (Tryb grzania) | 4.40 - 4.90 kW |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (grzanie) | 30/35 °C |
| Wydajność grzewcza (Tryb grzania) | 7.5 - 23.0 kW |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb grzania) | 2.37 - 8.11 kW |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy