Producenci
Kensol Pompa ciepła monoblok KTM 6 kW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Pompa ciepła monoblok |
| Czynnik chłodzący | R32 |
| Rodzaj sprężarki | Podwójny obrotowy |
| System grzejący | Termo blok |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Funkcje pompy grzewczej | Grzanie Chłodzenie |
| Przyłącze wodne | DN25 (GZ) |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Ilość faz | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Maksymalna moc grzewcza | 6 kW |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 835 mm |
| Waga produktu | 110 kg |
| Głębokość produktu | 475 mm |
| Szerokość produktu | 970 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Wydajność chłodnicza (Tryb chłodzenia) | 0.99 - 6.22 kW |
| Wydajność grzewcza (Tryb CWU) | 1.28 - 6.81 kW |
| COP (Tryb CWU) | 3.2 - 4.1 kW |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (chłodzenie) | 12/7 °C |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb CWU) | 1.38 - 9.45 kW |
| COP (Tryb grzania) | 4.49 - 4.91 kW |
| Zakres temperatury pracy | -30 - 43 °C |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 53 dB |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb chłodzenia) | 1.28 - 9.67 kW |
| Cicha praca | Tak |
| Pobór prądu (Tryb CWU) | 0.31 - 2.13 kW |
| Pobór prądu (Tryb chłodzenia) | 0.29 - 2.18 kW |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (grzanie) | 30/35 °C |
| Pobór prądu (Tryb grzania) | 0.32 - 1.87 kW |
| Znamionowy prąd roboczy (Tryb grzania) | 1.42 - 8.30 kW |
| EER (Tryb chłodzenia) | 3.41 - 2.85 kW |
| Temperatura wody na wlocie/wylocie (CWU) | 15/55 °C |
| Wydajność grzewcza (Tryb grzania) | 1.57 - 8.40 kW |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy