Producenci
Kenwood KAX980ME element robota kuchennego
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Aluminium, Chrom, Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Szerokość opakowania | 161 mm |
| Wysokość opakowania | 257 mm |
Gwarancja 24 miesiące