Producenci
Keter Darwin 4x6 Plastikowy domek ogrodowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość złożenia | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Tworzywo dachu | Żywica |
| Zamykane | Tak |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Tak |
| Typ dachu | Dach dwuspadowy |
| Kolor ścian | Brązowy |
| Typ drzwiczek | Pojedyńczy |
| Odporny na blaknięcie | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Ilość drzwi | 1 |
| Liczba okien | 1 |
| Typ zamka | Kłódka |
| Połączone piętro | Tak |
| Tworzywo ściany | Żywica |
| Kolor dachu | Brązowy |
| Model | Plastikowy domek ogrodowy |
| Obciążenie śniegiem (maks.) | 100 kg/m2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2050 mm |
| Szerokość produktu | 1258 mm |
| Głębokość produktu | 1845 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 176,5 cm |
| Długość wewnętrzna | 112 cm |
| Wysokość wewnętrzna | 199,8 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że domek jest prawidłowo złożony, aby uniknąć jego przewrócenia się. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wysokich temperatur. Regularnie sprawdzaj i konserwuj strukturę domku, aby zapobiec uszkodzeniom. |
Gwarancja 24 miesiące