Producenci
Kiano Elegance TV 50" z metalową obudową
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii (1000 h) | 60 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Pobór mocy | 135 W |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 61 kWh |
| Cechy zarządzania | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Sieć | |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 9,5 ms |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Technologia wyświetlacza | Direct-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Jasność | 200 cd/m2 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 10W |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wejście koaksjalne | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S/S2 ATV/DVB-C/T/T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Tryby inteligentne | Kino |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
Gwarancja 24 miesiące