Producenci
Kieszeń GEMBIRD EE3-U3S-3 (3.5"; USB 3.0; Aluminium; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Materiały | Aluminium |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Waga produktu | 235 g |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Wydajność | |
| Zestaw układów | JMS578 |
| Szybkość przesyłania danych | 4,8 Gbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 3.5" |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,3 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące