Producenci
Knipex 16 60 06 SB narzędzie do zdejmowania izolacji Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Izolacja ochronna | Tak |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Długość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czerwony |
Gwarancja 24 miesiące