Producenci
Kolumna głośnikowa Magnat Monitor S80 ATM Orzech (sztuka)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 13,4 kg |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 860 mm |
| Wydajność | |
| Bass reflex | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Segment rynku | Konsument |
| Zastosowanie | Dom |
| Ilość głośników | 1 |
| Audio | |
| Moc szczytowa (PMPO) | 300 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 160 W |
| Zakres częstotliwości | 26 - 38000 Hz |
| Czułość | 90 dB |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Impedancja | 4 Ω |
| Częstotliwość skrzyżowania | 7000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głośniki | |
| Średnica sterownika średniego zasięgu (imperial) | 16,5 cm (6.5") |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,79 cm (1.1") 2,79 cm |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
| Średnica mid-range | 16,5 cm |
| Ilość przetworników | 4 |
| Typ głośnika | 2,5-drożny |
| Wzmacniacz | |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (min) | 30 W |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (maks) | 300 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące