Producenci
Kombajn C-TECH Impressio Cappella, all-in-one
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
| Regulacja poziomu tonów wysokich | Tak |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Karaoke | Nie |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 60 h |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 30,5 cm (12") |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 30,5 cm (12") |
| Wysokość produktu | 660 mm |
| Waga produktu | 17 kg |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | AUX |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 30 - 18000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 100 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Bluetooth | Tak |
| Mikrofon | Tak |
Gwarancja 24 miesiące