Producenci
Kominek elektryczny MPM MEK-02
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Termostat | Tak |
| Model | Kominek przenośny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 373 mm |
| Szerokość produktu | 308 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Wydajność | |
| Moc maksymalna | 1500 W |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Moc grzewcza (min) | 750 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące